Navn Antall  renn 2017 Premie 2017 ÅRET Premier
Adrian Vatne 6 SKILEIK Skileik
Alvilde Lie Dalmo 4 SKILEIK Skileik
Angelica Helen Fossheim 6 SKILEIK Skileik
Elise Svanberg 1 SKILEIK Skileik
Fillip Lorentzen 4 SKILEIK Skileik
Fillip Voie 1 SKILEIK Skileik
Gabriel Hestnes 1 SKILEIK Skileik
Hedvik Lie 2 SKILEIK Skileik
Ida Martine Furnes Ramsvik 2 SKILEIK Skileik
Liam Barø Høgset 4 SKILEIK Skileik
Magnus Westgaard Hansen 3 SKILEIK Skileik
Marius Arntsen 1 SKILEIK Skileik
Mathea-Amelia Sten 5 SKILEIK Skileik
Mathias Fjellfors Hansen 2 SKILEIK Skileik
Nilas Stormo 1 SKILEIK Skileik
Noel Pedersen 4 SKILEIK Skileik
Ola  Stormo 1 SKILEIK Skileik
Oliver Karlsen 9 SKILEIK Skileik
Ragnar Gamst 3 SKILEIK Skileik
Rikke Markussen Harlund 6 SKILEIK Skileik
Ronja Furnes Ramsvik 2 SKILEIK Skileik
Sander Andre Knudsen 2 SKILEIK Skileik
Sanna Sletteng Karlsen 4 SKILEIK Skileik
Simen Haraldstad 1 SKILEIK Skileik
Sofia Hagfoss 4 SKILEIK Skileik
Sofie Stokvold 3 SKILEIK Skileik
Victoria Krantz Johansen 6 SKILEIK Skileik
Jenter 6 år Jenter 6 år    
Isabell Foshaug 9 1 ÅRET Plakett i bronse
Lotte Pedersen 4 1 ÅRET Plakett i bronse
Mathilde Sten 5 1 ÅRET Plakett i bronse
Monica Arntsen 2 1 ÅRET Plakett i bronse
Nora Antonsen Gamst 3 1 ÅRET Plakett i bronse
Thea Ingebrigtsen 6 1 ÅRET Plakett i bronse
Therese Holmstad Hansen 5 1 ÅRET Plakett i bronse
Gutter 6  år Gutter 6  år    
Arne Magnus Lorentsen 9 1 ÅRET Plakett i bronse
Jakob Pedersen 5 1 ÅRET Plakett i bronse
Julian Moen Hansen 5 1 ÅRET Plakett i bronse
Nikolai Berteussen 3 1 ÅRET Plakett i bronse
Filip Voie 1 1 ÅRET Plakett i bronse
Lukas Johansen 2 1 ÅRET Plakett i bronse
Jenter 7 år Jenter 7 år    
Evine Lie Dalmo 5 2 ÅRET Plakett i sølv
Melissa Radzeviciute 5 1 ÅRET Plakett i bronse
Nora Nygård 5 2 ÅRET Plakett i sølv
Signe Hildal 1 2 ÅRET Plakett i sølv
Sofia Liljebakk 2 1 ÅRET Plakett i bronse
Thea Sofie Ryslett 2 1 ÅRET Plakett i bronse
Victoria Hanssen 5 2 ÅRET Plakett i sølv
Celine Ellingsen 2 1 ÅRET Plakett i bronse
Gutter 7 år Gutter 7 år    
Herman Furnes Antonsen 3 2 ÅRET Plakett i sølv
Liam Barø Høgset 4 2 ÅRET Plakett i sølv
Marius Roll Johnsen 4 1 ÅRET Plakett i bronse
Mathias Hestnes 1 2 ÅRET Plakett i sølv
Nikolai Johansen 2 2 ÅRET Plakett i sølv
Odin Lie 4 1 ÅRET Plakett i bronse
Jenter 8 år - 1 km. Jenter 8 år    
Alice Margrethe Lorentsen 9 3 ÅRET Plakett i gull
Amalie Stokvold 4 3 ÅRET Plakett i gull
Mali Simonsen 5 3 ÅRET Plakett i gull
Mari Haraldstad 4 3 ÅRET Plakett i gull
Sigrid Gamst 4 2 ÅRET Plakett i sølv
Gutter 8 år Gutter 8 år    
Daniel Monkan 1 3 ÅRET Plakett i gull
Leon Berg 1 1 ÅRET Plakett i bronse
Jenter 9 år  -  1 km. Jenter 9 år    
Aleksandra Vatne 6 1 ÅRET Plakett i bronse
Frida Føre 5 4 ÅRET Glassplakett
Josefine Laborg 4 4 ÅRET Glassplakett
Madelen Angell 6 4 ÅRET Glassplakett
Mia Roll Johnsen 7 3 ÅRET Plakett i gull
Nora Sofie Fossheim 5 4 ÅRET Glassplakett
Seline Wold 1 1 ÅRET Plakett i bronse
Gutter 9 år -  1 km. Gutter 9 år    
Aron Njålla 2 2 ÅRET Plakett i sølv
Emil Svanberg 3 3 ÅRET Plakett i gull
Emil-August Ramsvik 2 4 ÅRET Glassplakett
Jesper Dolør 1 1 ÅRET Plakett i bronse
Joel Johansen 1 3 ÅRET Plakett i gull
Johannes Emilian Kvitvik 2 2 ÅRET Plakett i sølv
Markus Bertheussen 4 4 ÅRET Glassplakett
Mathias Foshaug 9 4 ÅRET Glassplakett
Nikolai Markussen Harlund 4 4 ÅRET Glassplakett
Oliver Liljebakk 3 3 ÅRET Plakett i gull
Sindre Thune Hjelle 4 4 ÅRET Glassplakett
Jenter 10 år - 1 km. Jenter 10 år    
Amalie Strøm 1 1 ÅRET Plakett i bronse
Andrea Løveng Monkan 8 5 ÅRET Skiløper på marmorsokkel
Emeline Tambwe 1 1 ÅRET Plakett i bronse
Helena Johannessen 8 5 ÅRET Skiløper på marmorsokkel
Sigrid Berger Vanem 4 5 ÅRET Skiløper på marmorsokkel
Gutter  10 år  -  1 km. Gutter 10 år    
Fredrik Bertheussen 4 4 ÅRET Glassplakett
Henrik Westgaard Hansen 8 5 ÅRET Skiløper på marmorsokkel
Isak Fossli Morkemo 2 1 ÅRET Plakett i bronse
Jonas Haraldstad 5 5 ÅRET Skiløper på marmorsokkel
Lukas Høgset 7 5 ÅRET Skiløper på marmorsokkel
Per Johan Flakken Bille 5 3 ÅRET Plakett i gull
Jenter 11 år - 2 km. Jenter 11 år    
Adriane Kjerstad 8 6 ÅRET Skiløper på marmorsokkel 21 cm
Maja Føre 2 6 ÅRET Skiløper på marmorsokkel 21 cm
Mathilde Svanberg 2 3 ÅRET Plakett i gull
Sofie Simonsen 7 6 ÅRET Skiløper på marmorsokkel 21 cm
Gutter 11 år  - 2 km. Gutter 11 år    
Alexsander Evjen Johansen 6 6 ÅRET Skiløper på marmorsokkel 21 cm
Eirik Thune Hjelle 3 6 ÅRET Skiløper på marmorsokkel 21 cm
Håvard Berger Vanem 8 6 ÅRET Skiløper på marmorsokkel 21 cm
Julian Håvardsen 8 6 ÅRET Skiløper på marmorsokkel 21 cm
Jenter 12 år - 2 km. Jenter 12 år    
Andrea Høgset 7 7 ÅRET Skiløper på marmorsokkel 24 cm
Aurora Westgaard Hansen 8 6 ÅRET Skiløper på marmorsokkel 21 cm
Frida Fossli Morkemo 4 3 ÅRET Plakett i gull
Lotte M. F. Ramsvik 3 5 ÅRET Skiløper på marmorsokkel
Oline Føre 7 7 ÅRET Skiløper på marmorsokkel 24 cm
Thale Pedersen 1 6 ÅRET Skiløper på marmorsokkel 21 cm
Gutter  12 år - 2 km. Gutter 12 år    
Isak Simonsen 7 6 ÅRET Skiløper på marmorsokkel 21 cm
Jenter 13 år  Jenter 13 år    
Gutter 13 år  Gutter 13 år    
Gutter 14 år - 3 km. Gutter 14 år    
Oskar Johannessen 9 9 ÅRET Skiløper på marmorsokkel 29 cm
Jenter 15 år - 3 km. Jenter 15 år    
Kristine Håvardsen 4 7 ÅRET Skiløper på marmorsokkel 24 cm
Gutter 15 år Gutter 15 år    
Gutter 17 år Gutter 17 år    
Henrik Johannessen 9 10 ÅRET Skiløper på marmorsokkel i marmor