KLUBBMESTERSKAP 21.03.2018
Tid
Skileik  
Alvilde Lie Dalmo Deltatt
Gabriel Hestnes Deltatt
Magnus Westgaard Hanssen Deltatt
Mathea-Amelia Sten Deltatt
Mathias Fjellfors Hansen Deltatt
Noel Pedersen Deltatt
Victoria Krantz Johansen Deltatt
Viktoria Løknes Deltatt
Henny Åsli Nergård Deltatt
Emilie Schjeldrup Deltatt
Lykke Elisabeth Barø Høgset Deltatt
Kristian Furnes Antonsen Deltatt
Mathias Lorentzen Deltatt
Gabriel Tennstrand Deltatt
Emma Nygård Deltatt
Leonel Jørgensen Deltatt
   
Jenter 6 år - 1 km  
Vilde Elvenes Deltatt
Sofie Stokvold Deltatt
   
Gutter 6 år - 1 km  
Oliver Karlsen Deltatt
Adrian Vatne Deltatt
   
Jenter 7 år - 1 km  
Isabell Foshaug Deltatt
Mathilde Sten Deltatt
Ariana J. Kristensen Deltatt
Lotte Pedersen Deltatt
Nora Antonsen Gamst Deltatt
Therese Holmstad Hansen Deltatt
   
Gutter 7 år - 1 km  
Julian Moen Hansen Deltatt
Arne Magnus Lorentsen Deltatt
Filip Voie Deltatt
Jakob Pedersen Deltatt
Morten Hildal Deltatt
   
Jenter 8 år - 1 km.  
Evine Lie Dalmo Deltatt
   
Gutter 8 år - 1 km.  
Herman Furnes Antonsen 07:48
Liam Barø Høgset 08:10
Mathias Hestnes 08:06
   
Jenter 9 år - 1 km.  
Amalie Stokvold 09:03
Mari Haraldstad 05:08
Alice Margrethe Lorentsen 09:26
Mali Simonsen 06:07
Sigrid Gamst 05:38
Nigela Langseth 12:06
   
Jenter 10 år  - 1 km.  
Josefine Laborg 06:39
Madelen Angell 08:25
   
Gutter 10 år  - 1 km.  
Aleksander Svorkmo 08:03
Mathias Foshaug 05:33
   
Jenter 11 år - 2 km.  
Andrea Løveng Monkan 10:07
Helena Johannessen 10:30
Sigrid Berger Vanem 11:10
   
Gutter  11 år - 2 km.  
Henrik Westgaard Hanssen 08:27
Per Johan Flakken Bille 08:36
Jonas Haraldstad 09:18
Lukas Høgset 13:14
   
Jenter 12 år - 2 km.  
Sofie Simonsen 08:35
   
Gutter 12 år - 2 km.  
Håvard Berger Vanem 08:36
Julian Håvardsen 10:20
Jakob Landsem 11:38
Tobias Elvenes 12:58
   
Jenter 13 år - 3 km.  
Aurora Westgaard Hanssen 14:17
Andrea Høgset 17:39
Frida Fossli Morkemo 21:07
Gutter 13 år - 3 km  
Isak Simonsen 11:15
Jon Olav Svorkmo 25:55
   
Gutter 15 år - 4 km.  
Oskar Johannessen 14:09
   
Menn veteran - 2 km  
Tom Ivan Simonsen 07:17
Tom André Haraldstad 07:45
Øystein Berger 08:04
Kenneth Håvardsen 08:08
Hans Martin Hanssen 08:57
Rune Dalmo 09:00
Hallstein Monkan 09:04
Øyvind Kristiansen 09:44
Kjell Arne Flakken 10:29
   
Kvinner veteran - 2 km  
Nina Haug Vanem 07:53
Linda Haraldstad 08:41
Marianne Gamst 08:42
Kristine Foshaug 11:46
Dato 28.02.2018
Tid
Skileik  
Fillip Lorentzen Deltatt
Magnus Westgaard Hanssen Deltatt
Mathea-Amelia Sten Deltatt
Noel Pedersen Deltatt
Sander Andre Knutsen Deltatt
Victoria Krantz Johansen Deltatt
Lykke Elisabeth Barø Høgset Deltatt
Viktoria Løknes Deltatt
Leonel Jørgensen Deltatt
Kristian Furnes Antonsen Deltatt
Mathias Lorentzen Deltatt
   
Jenter 6 år - 1 km  
Rikke Markussen Harlund Deltatt
Sofie Stokvold Deltatt
Molly Josefsen Sommerseth Deltatt
   
Gutter 6 år - 1 km  
Oliver Karlsen Deltatt
Adrian Vatne Deltatt
   
Jenter 7 år - 1 km  
Isabell Foshaug Deltatt
Mathilde Sten Deltatt
Ariana J. Kristensen Deltatt
   
Gutter 7 år - 1 km  
Julian Moen Hansen Deltatt
Arne Magnus Lorentsen Deltatt
Filip Voie Deltatt
Nikolai Berteussen Deltatt
Morten Hildal Deltatt
   
Jenter 8 år - 1 km.  
Signe Hildal Deltatt
   
Gutter 8 år - 1 km.  
Herman Furnes Antonsen 07:48
Liam Barø Høgset 09:24
Odin Lie 06:50
Max Josefsen Sommerseth 11:54
   
Jenter 9 år - 1 km.  
Amalie Stokvold 10:01
Mari Haraldstad 04:55
   
Jenter 10 år  - 1 km.  
Josefine Laborg 06:27
Ellinor Landsem 07:20
   
Gutter 10 år  - 1 km.  
Markus Bertheussen 06:50
Mathias Foshaug 04:42
Nikolai Markussen Harlund 06:24
   
Jenter 11 år - 2 km.  
Andrea Løveng Monkan 07:53
Sigrid Berger Vanem 09:13
Helena Johannessen 09:17
   
Gutter  11 år - 2 km.  
Per Johan Flakken Bille 07:41
Henrik Westgaard Hanssen 07:45
Jonas Haraldstad 08:05
Lukas Høgset 14:26
Fredrik Bertheussen 15:47
   
Gutter 12 år - 2 km.  
Håvard Berger Vanem 07:34
Julian Håvardsen 09:09
Tobias Elvenes 10:48
   
Jenter 13 år - 3 km.  
Aurora Westgaard Hanssen 12:21
Andrea Høgset 17:07
Frida Fossli Morkemo 28:04
   
Gutter 13 år - 3 km  
Isak Simonsen 08:30
   
Gutter 15 år - 3 km.  
Oskar Johannessen 08:02
Dato 21.02.2018
Skileik
Gabriel Hestnes
Emilie Schjeldrup
 
Gutter 6 år - 1 km
Oliver Karlsen
Adrian Vatne
 
Jenter 7 år - 1 km
Tiril Utstrand Lorentsen
 
Gutter 7 år - 1 km
Julian Moen Hansen
Arne Magnus Lorentsen
 
Jenter 9 år - 1 km.
Alice Margrethe Lorentsen
 
Gutter 9 år - 1 km
Viljar Utstrand Lorentsen
 
Jenter 10 år  - 1 km.
Aleksandra Vatne
 
Jenter 11 år - 2 km.
Andrea Løveng Monkan
Helena Johannessen
 
Gutter  11 år - 2 km.
Henrik Westgaard Hansen
 
Gutter 12 år - 2 km.
Julian Håvardsen
 
Dato 14.02.2018
Tid
Skileik  
Hedvik Lie Deltatt
Magnus Westgaard Hansen Deltatt
Henny Åsli Nergård Deltatt
Mathias Fjellfors Hansen Deltatt
Emilie Schjeldrup Deltatt
Gabriel Tennstrand Deltatt
Emma Nygård Deltatt
   
Jenter 6 år - 1 km  
Rikke Markussen Harlund Deltatt
Vilde Elvenes Deltatt
Molly Josefsen Sommerseth Deltatt
Sofie Stokvold Deltatt
   
Gutter 6 år - 1 km  
Oliver Karlsen Deltatt
   
   
Jenter 7 år - 1 km  
Isabell Foshaug Deltatt
Lotte Pedersen Deltatt
Ariana J. Kristensen Deltatt
   
Gutter 7 år - 1 km  
Julian Moen Hansen Deltatt
Arne Magnus Lorentsen Deltatt
Filip Voie Deltatt
Morten Hildal Deltatt
   
Jenter 8 år  -  1 km.  
Evine Lie Dalmo 07:58
Victoria Hanssen 08:51
Thea Sofie Ryslett 08:51
Celine Ellingsen 12:29
Melissa Radzeviciute 09:36
Nora Nygård 13:07
Signe Hildal 10:41
   
Gutter 8 år -  1 km.  
Max Josefsen Sommerseth 14:02
Mathias Hestnes 09:09
Odin Lie 07:46
   
Jenter 9 år - 1 km.  
Alice Margrethe Lorentsen 08:37
Mari Haraldstad 05:29
Celine Millerjord 12:26
Mali Simonsen 08:19
Amalie Stokvold 12:57
   
Gutter 9 år - 1 km  
Sondre Klingan Sørvoll 11:47
   
   
Jenter 10 år  - 1 km.  
Josefine Laborg 06:32
   
Gutter 10 år  - 1 km.  
Mathias Foshaug 05:39
Markus Bertheussen 06:54
Nikolai Markussen Harlund 06:46
   
   
Gutter  11 år - 2 km.  
Jonas Haraldstad 09:36
   
Gutter 12 år - 2 km.  
Tobias Elvenes 12:43
Jakob Landsem 14:47
   
Jenter 13 år - Sprintstafett 2 x 500m  
Aurora Westgaard Hansen 2:45 og 2:46
   
   
Gutter 13 år - Sprintstafett 2 x 500m  
Isak Simonsen 2:08 og 2:13
   
   
Dato 07.02.2018
Tid
Skileik  
Fillip Lorentzen deltatt
Hedvik Lie deltatt
Magnus Westgaard Hansen deltatt
Noel Pedersen deltatt
Victoria Krantz Johansen deltatt
Viktoria Løknes deltatt
Kristian Furnes Antonsen deltatt
Mathias Lorentzen deltatt
Gabriel Tennstrand deltatt
   
Jenter 6 år - 1 km  
Rikke Markussen Harlund deltatt
Vilde Elvenes deltatt
   
Gutter 6 år - 1 km  
Oliver Karlsen deltatt
Adrian Vatne deltatt
   
Jenter 7 år - 1 km  
Isabell Foshaug deltatt
Thea-Amalie Svorkmo deltatt
   
Gutter 7 år - 1 km  
Jakob Pedersen deltatt
Arne Magnus Lorentsen deltatt
Filip Voie deltatt
   
Jenter 8 år  -  1 km.  
Evine Lie Dalmo 08:18
Victoria Hanssen 09:02
Thea Sofie Ryslett 08:50
   
Gutter 8 år -  1 km.  
Max Josefsen Sommerseth 12:49
Liam Barø Høgset 11:42
Herman Furnes Antonsen 08:29
Mathias Hestnes 09:19
Odin Lie 07:59
   
Jenter 9 år - 1 km.  
Alice Margrethe Lorentsen 09:02
Mari Haraldstad 05:23
   
Jenter 10 år  - 1 km.  
Josefine Laborg 06:54
   
Gutter 10 år  - 1 km.  
Mathias Foshaug 04:40
Markus Bertheussen 07:59
Aleksander Svorkmo 09:15
Aron Njålla 04:20
   
Jenter 11 år - 2 km.  
Andrea Løveng Monkan 08:19
Helena Johannessen 09:47
Josefine Pouw deltatt
   
Gutter  11 år - 2 km.  
Henrik Westgaard Hansen 07:55
Per Johan Flakken Bille 08:25
Lukas Høgset 14:59
Fredrik Bertheussen 18:21
   
Gutter 12 år - 2 km.  
Tobias Elvenes 12:24
   
Jenter 13 år - 3 km.  
Aurora Westgaard Hansen 12:33
Andrea Høgset 17:51
Frida Fossli Morkemo 19:33
   
Gutter 13 år - 3 km.  
Jon Olav Svorkmo 20:40
   
Gutter 13 år - 4 km skiathlon  
Isak Simonsen 13:51
   
Gutter 15 år - 6 km.  
Oskar Johannessen 17:31
   
Menn veteran - 6 km  
Espen Johannessen 18:02
Tom Ivan Simonsen 20:48
Dato 31.01.2018
Tid
Skileik  
Alvilde Lie Dalmo deltatt
Mathea-Amelia Sten deltatt
Noel Pedersen deltatt
Victoria Krantz Johansen deltatt
Viktoria Løknes deltatt
Lykke Elisabeth Barø Høgset deltatt
Mila Radzevicute deltatt
   
Jenter 6 år - 1 km  
Rikke Markussen Harlund deltatt
Molly Josefsen Sommerseth deltatt
   
Gutter 6 år - 1 km  
Oliver Karlsen deltatt
Adrian Vatne deltatt
   
Jenter 7 år - 1 km  
Isabell Foshaug deltatt
Lotte Pedersen deltatt
Mathilde Sten deltatt
Therese Holmstad Hansen deltatt
Ariana J. Kristensen deltatt
   
Gutter 7 år - 1 km  
Jakob Pedersen deltatt
Arne Magnus Lorentsen deltatt
   
Jenter 8 år  -  1 km.  
Evine Lie Dalmo 09:02
Melissa Radzeviciute 10:48
Victoria Hanssen 08:47
   
Gutter 8 år -  1 km.  
Max Josefsen Sommerseth 11:55
Liam Barø Høgset 13:00
   
Jenter 9 år - 1 km.  
Mali Simonsen 06:07
Alice Margrethe Lorentsen 07:42
Mari Haraldstad 05:26
   
Jenter 10 år  - 1 km.  
Ellinor Landsem 08:06
   
Gutter 10 år  - 1 km.  
Mathias Foshaug 05:22
Markus Bertheussen 06:44
   
Jenter 11 år - 2 km.  
Andrea Løveng Monkan 09:37
Helena Johannessen 10:23
Sigrid Berger Vanem 11:41
   
Gutter  11 år - 2 km.  
Jonas Haraldstad 09:03
Per Johan Flakken Bille 09:12
Henrik Westgaard Hansen 09:15
Lukas Høgset 14:25
Fredrik Bertheussen 15:23
   
Gutter 12 år - 2 km.  
Håvard Berger Vanem 08:47
Julian Håvardsen 09:17
Jakob Landsem 12:53
   
Jenter 13 år - 3 km.  
Aurora Westgaard Hansen 13:32
Andrea Høgset 17:03
Frida Fossli Morkemo 21:56
   
Gutter 13 år - 3 km.  
Jon Olav Svorkmo 23:53
   
Gutter 13 år - 5 km.  
Isak Simonsen 17:35
   
Gutter 15 år - 5 km.  
Oskar Johannessen 15:40
   
Menn veteran - 5 km  
Tom Ivan Simonsen 18:27
Dato 24.01.2018
Tid
Skileik  
Alvilde Lie Dalmo deltatt
Victoria Krantz Johansen deltatt
Emilie Schjeldrup deltatt
Lykke Elisabeth Barø Høgset deltatt
   
Jenter 6 år  
Sofie Stokvold deltatt
Rikke Markussen Harlund deltatt
Molly Josefsen Sommerseth deltatt
   
Gutter 6 år  
Oliver Karlsen deltatt
Adrian Vatne deltatt
   
Jenter 7 år - 1 km  
Isabell Foshaug deltatt
   
Gutter 7 år - 1 km  
Filip Voie deltatt
   
Jenter 8 år  -  1 km.  
Evine Lie Dalmo deltatt
Nora Nygård deltatt
   
Gutter 8 år -  1 km.  
Max Josefsen Sommerseth deltatt
   
Jenter 9 år - 1 km.  
Amalie Stokvold deltatt
Mali Simonsen deltatt
Alice Margrethe Lorentsen deltatt
Mari Haraldstad deltatt
Celine Millerjord deltatt
   
Jenter 10 år  - 1 km.  
Frida Føre deltatt
Madelen Angell deltatt
   
Gutter 10 år  - 1 km.  
Mathias Foshaug deltatt
Markus Bertheussen deltatt
Nikolai Markussen Harlund deltatt
   
Jenter 11 år - 2 km.  
Andrea Løveng Monkan 08:21
Helena Johannessen 09:01
Sigrid Berger Vanem 09:44
   
Gutter  11 år - 2 km.  
Jonas Haraldstad 07:57
Henrik Westgaard Hansen 08:12
Lukas Høgset 15:07
Fredrik Bertheussen 15:25
Isak Fossli Morkemo 20:09
   
Jenter 12 år - 2 km.  
Sofie Simonsen 07:36
   
Gutter 12 år - 2 km.  
Håvard Berger Vanem 07:55
Julian Håvardsen 08:59
   
Jenter 13 år - 3 km.  
Aurora Westgaard Hansen 12:19
Andrea Høgset 18:08
Frida Fossli Morkemo 24:31
Oline Føre deltatt
   
Gutter 13 år - 3 km.  
Isak Simonsen 08:57
Jon Olav Svorkmo 21:42
   
Gutter 15 år - 5 km.  
Oskar Johannessen 15:01
   
Menn veteran - 6 km  
Tom Ivan Simonsen 20:34
Dato 17.01.2018
Tid
Skileik  
Alvilde Lie Dalmo deltatt
Fillip Lorentzen deltatt
Magnus Westgaard Hansen deltatt
Mathea-Amelia Sten deltatt
Noel Pedersen deltatt
Victoria Krantz Johansen deltatt
Viktoria Løknes deltatt
Emilie Schjeldrup deltatt
Kristian Furnes Antonsen deltatt
Elvira Hanssen deltatt
   
Jenter 6 år  
Sofie Stokvold deltatt
Rikke Markussen Harlund deltatt
Molly Josefsen Sommerseth deltatt
   
Gutter 6 år  
Oliver Karlsen deltatt
   
Jenter 7 år - 1 km  
Isabell Foshaug deltatt
Lotte Pedersen deltatt
Mathilde Sten deltatt
Therese Holmstad Hansen deltatt
   
Gutter 7 år - 1 km  
Arne Magnus Lorentsen deltatt
Jakob Pedersen deltatt
Julian Moen Hansen deltatt
   
Jenter 8 år  -  1 km.  
Evine Lie Dalmo 08:38
Serine Kristiansen 12:30
Victoria Hanssen 11:27
   
Gutter 8 år -  1 km.  
Max Josefsen Sommerseth 13:29
   
Jenter 9 år - 1 km.  
Amalie Stokvold 11:48
Mali Simonsen 06:17
   
Gutter 10 år  - 2 km.  
Mathias Foshaug 05:38
Markus Bertheussen 06:35
   
Jenter 11 år - 2 km.  
Andrea Løveng Monkan 09:37
Helena Johannessen 09:47
   
Gutter  11 år - 2 km.  
Per Johan Flakken Bille 09:08
Henrik Westgaard Hansen 09:35
Fredrik Bertheussen 16:54
   
Jenter 12 år - 2 km.  
Sofie Simonsen 09:16
   
Gutter 12 år - 2 km.  
Julian Håvardsen 09:00
   
Jenter 13 år - 3 km.  
Aurora Westgaard Hansen 13:31
   
Gutter 13 år - 3 km.  
Isak Simonsen 10:08
   
Menn veteran  
Tom Ivan Simonsen 22:16
Dato 10.01.2018
Tid
Skileik  
Alvilde Lie Dalmo deltatt
Gabriel Hestnes deltatt
Hedvik Lie deltatt
Magnus Westgaard Hansen deltatt
Mathea-Amelia Sten deltatt
Noel Pedersen deltatt
Simen Haraldstad deltatt
Victoria Krantz Johansen deltatt
Viktoria Løknes deltatt
Henny Åsli Nergård deltatt
Emilie Schjeldrup deltatt
Lykke Elisabeth Barø Høgset deltatt
Mila Radzevicute deltatt
   
   
Jenter 6 år  
Sofie Stokvold deltatt
   
Gutter 6 år  
Niklas Stormo deltatt
Oliver Karlsen deltatt
   
Jenter 7 år - 1 km  
Isabell Foshaug deltatt
Lotte Pedersen deltatt
Mathilde Sten deltatt
Thea Ingebrigtsen deltatt
Therese Holmstad Hansen deltatt
   
Gutter 7 år - 1 km  
Arne Magnus Lorentsen deltatt
Jakob Pedersen deltatt
Julian Moen Hansen deltatt
   
Jenter 8 år  -  1 km.  
Evine Lie Dalmo deltatt
Melissa Radzeviciute deltatt
Signe Hildal deltatt
Thea Sofie Ryslett deltatt
Victoria Hanssen deltatt
   
Gutter 8 år -  1 km.  
Liam Barø Høgset deltatt
Marius Roll Johnsen deltatt
Mathias Hestnes deltatt
Odin Lie deltatt
   
Jenter 9 år - 1 km.  
Alice Margrethe Lorentsen deltatt
Mali Simonsen deltatt
Mari Haraldstad deltatt
   
Jenter 10 år - 2 km.  
Frida Føre deltatt
Josefine Laborg deltatt
 
Gutter 10 år  - 2 km.  
Mathias Foshaug deltatt
   
Jenter 11 år - 2 km.  
Andrea Løveng Monkan 08:04
Sigrid Berger Vanem 09:23
Helena Johannessen 09:42
Josefine Pouw 23:55
   
Gutter  11 år - 2 km.  
Jonas Haraldstad 07:59
Per Johan Flakken Bille 08:26
Henrik Westgaard Hansen 08:31
Lukas Høgset 13:22
   
Jenter 12 år - 2 km.  
Sofie Simonsen 07:44
   
Gutter 12 år - 2 km.  
Håvard Berger Vanem 07:49
Julian Håvardsen 08:57
   
Jenter 13 år - 3 km.  
Aurora Westgaard Hansen 12:33
Andrea Høgset deltatt
Frida Fossli Morkemo deltatt
Oline Føre deltatt
   
Gutter 13 år - 3 km.  
Isak Simonsen 09:06
Jon Olav Svorkmo 22:00
   
Gutter 15 år - 6 km  
Oskar Johannessen 17:14
   
Menn veteran  
Tom Ivan Simonsen 20:22